Smart Trim (2.1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: More
km: បន្ថែម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: characters
km: តួអក្សរ

en: About
km: អំពី

en: Trim length
km: ប្រវែង​កាត់​តម្រឹម
