Smart Trim (2.3.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Suffix
hu: Utótag

en: More
hu: Több

en: Summary
hu: Összegzés

en: Open link in new window
hu: A hivatkozás megnyitása új ablakban

en: Fields
hu: Mezők

en: Additional options
hu: További beállítások

en: characters
hu: karakterek

en: More link text
hu: Tovább hivatkozás szövege

en: About
hu: Leírás

en: Words
hu: Szavak

en: Characters
hu: Karakterek

en: words
hu: szó

en: Trim length
hu: Levágás hossza

en: Suffix: %suffix
hu: Utótag: %suffix
