Smart Trim (2.3.0) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
ms: Akhiran

en: More
ms: Lagi

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Fields
ms: Medan-medan

en: characters
ms: aksara

en: About
ms: Perihal

en: Trim length
ms: Kepanjangan suntingan
