Smart Trim (2.3.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Suffix
ru: Суффикс

en: More
ru: Ещё

en: Summary
ru: Сводка

en: Open link in new window
ru: Открывать ссылку в новом окне

en: Fields
ru: Поля

en: Additional options
ru: Дополнительные опции

en: characters
ru: символов

en: More link text
ru: Текст ссылки "Ещё"

en: About
ru: Информация

en: Words
ru: Слова

en: Characters
ru: Символы

en: Trim length
ru: Длина обрезания
