Smart Trim (2.3.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Suffix
ja: 接尾語

en: More
ja: 続き

en: Summary
ja: 概要

en: Open link in new window
ja: リンクを新しいウィンドウで開く

en: Fields
ja: フィールド

en: characters
ja: 文字

en: More link text
ja: 続きへのリンクのテキスト

en: About
ja: アバウト

en: Words
ja: 単語

en: Characters
ja: 文字

en: Trim length
ja: 長さを整える。
