Smart Trim (2.2.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Open link in new window
bo: སྒྲོམ་གསར་བའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ཐག་ཁ་ཕྱེ་བ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: characters
bo: ཡིག་འབྲུ

en: More link text
bo: དེ་ལས་མང་བའི་སྦྲེལ་ཐག་ཡི་གེ

en: About
bo: གསལ་བཤད
