Smart Trim (2.2.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: More
ca: Més

en: Summary
ca: Resum

en: Open link in new window
ca: Obrir l'enllaç en una nova finestra

en: Fields
ca: Camps

en: characters
ca: caràcters

en: More link text
ca: Text de l'enllaç "més"

en: About
ca: Detalls

en: Trim length
ca: Retalla la llargada
