Smart Trim (2.2.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: More
oc: Mai

en: Summary
oc: Resumit

en: Open link in new window
oc: Dobrir lo ligam dins una novèla fenèstra

en: Fields
oc: Camps

en: characters
oc: caractèrs

en: More link text
oc: Tèxte del ligam "Plus"

en: About
oc: A prepaus

en: Trim length
oc: Retalha la largor
