Smart Trim (2.2.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: More
te: మరిన్ని

en: Summary
te: సారాశం

en: Open link in new window
te: లంకెను కొత్త విండోలో తెరువు

en: About
te: గురించి
