Smart Trim (2.2.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Suffix
uk: Суфікс

en: More
uk: Ще

en: Summary
uk: Резюме

en: Open link in new window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: Fields
uk: Поля

en: Additional options
uk: Додаткові параметри

en: characters
uk: символів

en: More link text
uk: Текст посилання "Ще"

en: About
uk: Про модуль

en: Words
uk: Слова

en: Characters
uk: Символів

en: words
uk: слова

en: Trim length
uk: Довжина скорочення

en: Do not use summary
uk: Не використовувати резюме
