Smart Trim (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Content
ar: المحتوى

en: Summary
ar: الملخص

en: Never
ar: أبدا

en: Fields
ar: الحقول

en: characters
ar: الأحرف

en: More link text
ar: النص الخاص برابط المزيد

en: About
ar: حول

en: Trim length
ar: طول المقطع المشذب

en: Nothing
ar: لا شيء
