Smart Trim (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Suffix
da: Endelse

en: Content
da: Indhold

en: Summary
da: Resumé

en: Always
da: Altid

en: Never
da: Aldrig

en: Fields
da: Felter

en: characters
da: tegn

en: More link text
da: Tekst på "Mere"-link

en: About
da: Om

en: Characters
da: Karakterer

en: Trim length
da: Beskær længde

en: Nothing
da: Intet
