Smart Trim (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Suffix
et: Järelliide

en: Content
et: Sisu

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Fields
et: Väljad

en: characters
et: tähemärgid

en: More link text
et: 'Veel' lingi tekst

en: About
et: Programmist

en: Trim length
et: Lühenda pikkust

en: Nothing
et: Mitte midagi
