Smart Trim (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Suffix
fa: پسوند

en: Content
fa: محتوا

en: Summary
fa: خلاصه

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Fields
fa: فیلدها

en: characters
fa: حروف

en: More link text
fa: متن پیوند بیشتر

en: About
fa: درباره

en: Trim length
fa: طول برش

en: Nothing
fa: هیچ
