Smart Trim (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Content
fi: Sisältö

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Fields
fi: Kentät

en: characters
fi: merkit

en: More link text
fi: "Lisää" linkin teksti

en: About
fi: Tietoja

en: Trim length
fi: Trimmauspituus

en: Nothing
fi: Ei mitään
