Smart Trim (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Content
pl: Zawartość

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Fields
pl: Pola

en: Additional options
pl: Dodatkowe opcje

en: characters
pl: znaków

en: More link text
pl: Tekst odnośnika "więcej"

en: About
pl: O stronie

en: Words
pl: Słowa

en: words
pl: słowa

en: Trim length
pl: Długość przyciętego tekstu

en: Nothing
pl: Niczego
