Smart Trim (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Suffix
sk: Prípona

en: Content
sk: Obsah

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Fields
sk: Polia

en: Additional options
sk: Dodatočné nastavenia

en: characters
sk: znaky

en: About
sk: Informácie o

en: Words
sk: Slov

en: Trim length
sk: Dĺžka skráteného textu

en: Nothing
sk: Nič
