Smart Trim (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Suffix
be: Суфікс

en: Content
be: Змесціва

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Fields
be: Палі

en: Additional options
be: Дадатковыя опцыі

en: characters
be: знакі

en: About
be: Аб

en: Trim length
be: Даўжыня абрэзанага тэксту

en: Nothing
be: Нічога
