Smart Trim (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Summary
cs: Souhrn

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Fields
cs: Pole

en: characters
cs: znaky

en: More link text
cs: Text odkazu "více"

en: About
cs: Popis

en: Words
cs: Slov

en: Trim length
cs: Délka oříznutí

en: Nothing
cs: Nic
