Smart Trim (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Summary
el: Περίληψη

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Fields
el: Πεδία

en: characters
el: χαρακτήρες

en: About
el: Περί

en: Trim length
el: Μήκος αποκοπής

en: Nothing
el: Τίποτα
