Smart Trim (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Content
eu: Edukia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Fields
eu: Eremuak

en: More link text
eu: Esteka gehiagorik testu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Nothing
eu: Ezer
