Smart Trim (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Content
gl: Contido

en: Summary
gl: Resumo

en: Never
gl: Nunca

en: Fields
gl: Campos

en: Additional options
gl: Opcións adicionais

en: characters
gl: caracteres

en: More link text
gl: Texto do enlace 'máis...'

en: About
gl: Información

en: Trim length
gl: Recortar lonxitude

en: Nothing
gl: Nada
