Smart Trim (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: About
gu: વિશે
