Smart Trim (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Content
hr: Sadržaj

en: Summary
hr: Sažetak

en: Never
hr: Nikada

en: Fields
hr: Polja

en: characters
hr: znakovi

en: About
hr: Opis

en: Trim length
hr: Skrati dužinu

en: Nothing
hr: Ništa
