Smart Trim (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Content
is: Innihald

en: Summary
is: Samantekt

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: Fields
is: Svæði

en: About
is: Um
