Smart Trim (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Suffix
it: Suffisso

en: Content
it: Contenuto

en: Summary
it: Sommario

en: Always
it: Sempre

en: Never
it: Mai

en: Fields
it: Campi

en: characters
it: caratteri

en: More link text
it: Testo del link Continua

en: About
it: Informazioni

en: Words
it: Parole

en: Characters
it: Caratteri

en: Trim length
it: Lunghezza del testo troncato

en: Nothing
it: Niente
