Smart Trim (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Content
jv: Konten

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Never
jv: Ora tahu

en: Fields
jv: Field

en: characters
jv: karakter

en: About
jv: Ngenani

en: Trim length
jv: Kethokānā dawané

en: Nothing
jv: Ora ana
