Smart Trim (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: characters
kn: ಅಕ್ಷರಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Words
kn: ಪದಗಳು
