Smart Trim (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: About
my: အကြောင်း

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
