Smart Trim (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Content
nl: Inhoud

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Fields
nl: Velden

en: characters
nl: tekens

en: More link text
nl: Tekst 'meer'-link

en: About
nl: Over

en: Words
nl: Woorden

en: Characters
nl: Tekens

en: words
nl: woorden

en: Trim length
nl: Lengte beperken

en: Nothing
nl: Niets

en: Smart trimmed
nl: Slim inkorten

en: linked to content
nl: gelinkt aan inhoud
