Smart Trim (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Suffix
ro: Sufix

en: Content
ro: Conținut

en: Summary
ro: Sumar

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: Fields
ro: Câmpuri

en: characters
ro: caractere

en: More link text
ro: Text "Mai mult"

en: About
ro: Despre

en: Trim length
ro: Taie din lungime

en: Nothing
ro: Nimic
