Smart Trim (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
sl: Pripona

en: Content
sl: Vsebine

en: Summary
sl: Povzetek

en: Never
sl: Nikoli

en: characters
sl: znaki

en: About
sl: O modulu
