Smartcat Translation Manager (2.0.6) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Documents
el: Έγγραφα

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Bypass access control when accessing views.
el: Παράκαμψη του ελέγχου πρόσβασης κατά την πρόσβαση στα views.

en: Bypass views access control
el: Παράκαμψη του ελέγχου πρόσβασης στα views
