Smartcat Translation Manager (2.0.6) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Projects
es: Proyectos

en: Documents
es: Documentos

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Dashboard
es: Panel de control

en: Bypass access control when accessing views.
es: Saltar el control de acceso al accesar las vistas.

en: Bypass views access control
es: Saltar el control de acceso de las vistas
