Smartcat Translation Manager (2.0.6) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Projects
pl: Projekty

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Bypass access control when accessing views.
pl: Pomiń kontrolę dostępu do widoków podczas uzyskiwania dostępu do widoków.

en: Bypass views access control
pl: Pomiń kontrolę dostępu do widoków
