Smartcat Translation Manager (2.0.6) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Projects
sv: Projekt

en: Documents
sv: Dokument

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Bypass access control when accessing views.
sv: Kringgå behörighetskontroll vid åtkomst till vyer.

en: Bypass views access control
sv: Hoppa över Views åtkomstkontroll
