Smartcat Translation Manager (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Projects
ar: المشاريع

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: Bypass access control when accessing views.
ar: تجاوز مراقبة خلال الوصول إلى الرؤى

en: Bypass views access control
ar: تجاوز مراقبة الوصول إلى الرؤى
