Smartcat Translation Manager (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Projects
ca: Projectes

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Bypass access control when accessing views.
ca: Eviteu el control d'accés quan accediu a les vistes.

en: Bypass views access control
ca: Evita el control d'accés de les vistes
