Smartcat Translation Manager (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Projects
et: Projektid

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Bypass access control when accessing views.
et: Vaadete kuvamisel möödahiilimine ligipääsusätetest.

en: Bypass views access control
et: Viewsi ligipääsureeglitest möödahiilimine
