Smartcat Translation Manager (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Projects
fi: Projektit

en: Documents
fi: Dokumentit

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Bypass access control when accessing views.
fi: Ohita pääsysäännöt Näkymät-moduulin kohdalla.

en: Bypass views access control
fi: Ohita pääsysäännöt
