Smartcat Translation Manager (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Documents
gl: Documentos

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Bypass access control when accessing views.
gl: Saltar o control de acceso cando accedes as vistas.

en: Bypass views access control
gl: Saltar o control de acceso das vistas
