Smartcat Translation Manager (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Projects
nl: Projecten

en: Documents
nl: Documenten

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Bypass access control when accessing views.
nl: Toegangscontrole tijdens het bekijken van overzichten omzeilen.

en: Bypass views access control
nl: Toegangscontrole van overzichten omzeilen
