Smartling Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Key
eu: Giltza

en: Enabled languages
eu: Hizkuntzak gaituta

en: author
eu: egilea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Translated
eu: Itzulita

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Account settings
eu: kontuaren ezarpenak

en: Account
eu: Kontua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Uses
eu: Erabilerak

en: User permissions
eu: Erabiltzaile baimenak

en: Original language
eu: Jatorrizko hizkuntza
