Smartling Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Translation
sr: Превод

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
