Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (43 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Taxonomy settings
ar: إعدادات التصنيفات

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Term ID
ar: معرف الوسم

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Queued
ar: قائمة الانتظار

en: Key
ar: المفتاح

en: Enabled languages
ar: اللغات المفعلة

en: author
ar: مؤلف

en: Changed
ar: تم التغير

en: Failed
ar: فشل

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Translation language
ar: لغة الترجمة

en: Translated
ar: مترجم

en: Translation
ar: الترجمة

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Account settings
ar: إعدادات الحساب

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Account
ar: الحساب

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: - All -
ar: - الكل -

en: User permissions
ar: صلاحيات المستخدم

en: Submitter
ar: المرسِل

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
