Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Name
gu: નામ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Key
gu: ચાવી

en: Enabled languages
gu: સક્રિય ભાષાઓ

en: author
gu: લેખક

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Translation
gu: ભાષાંતર

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Account
gu: ખાતુ

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Uses
gu: ઉપયોગો
