Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Taxonomy settings
hr: Postavke taksonomije

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Term ID
hr: ID pojma

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Key
hr: Ključ

en: Enabled languages
hr: Omogućeni jezici

en: Apply
hr: Primjeni

en: Translated
hr: Prevedeno

en: Translation
hr: Prijevod

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Execute
hr: Izvrši

en: Account settings
hr: Postavke korisničkog računa

en: Account
hr: Račun

en: About
hr: Opis

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Uses
hr: Uporaba

en: User permissions
hr: Korisnička dopuštenja

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Asc
hr: Uzlazno
