Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (40 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Language
oc: Lenga

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Term ID
oc: Identificant (ID) del tèrme

en: Sort by
oc: Triar per

en: Key
oc: Clau

en: Enabled languages
oc: Lengas activadas

en: author
oc: autor

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Translation language
oc: Lenga de la traduccion

en: Translated
oc: Traduch

en: Translation
oc: Traduccion

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Execute
oc: Executar

en: Account settings
oc: Paramètres de compte

en: Offset
oc: Decalatge

en: Account
oc: Compte

en: About
oc: A prepaus

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet

en: Uses
oc: Usatges

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Project ID
oc: Id del projècte

en: User permissions
oc: Dreits de l'utilizaire

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Hash
oc: Hachage

en: Master
oc: Maître
