Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (58 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Language
ru: Язык

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Node ID
ru: ID материала

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Taxonomy settings
ru: Настройки таксономии

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Term ID
ru: ID термина

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Queued
ru: Очередь

en: Key
ru: Ключ

en: Enabled languages
ru: Доступные языки

en: author
ru: автор

en: Changed
ru: Изменение

en: Failed
ru: Не удалось

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: Translation language
ru: Язык перевода

en: Translated
ru: Переведено

en: Translation
ru: Перевод

en: Translated content
ru: Переведенное содержимое

en: Language code
ru: Код языка

en: Execute
ru: Выполнить

en: Account settings
ru: Настройки учётной записи

en: Edit node
ru: Редактировать материал

en: Offset
ru: Пропустить

en: Account
ru: Учётная запись

en: About
ru: Информация

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: Uses
ru: Использование

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: User permissions
ru: Права пользователя

en: Submitter
ru: Отправитель

en: Bulk update
ru: Массовое обновление

en: Hash
ru: Хэш

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Entity bundle
ru: Подтип сущности

en: Master
ru: Основной

en: Expert
ru: Эксперт

en: Entity title
ru: Заголовок сущности

en: Original language
ru: Язык оригинала

en: Node operations bulk form
ru: Форма массовых операций с материалами

en: With selection
ru: С выделенным

en: Translating
ru: Перевод

en: Language mapping
ru: Соответствие языка
