Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Key
th: คีย์

en: author
th: ผู้เขียน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Account settings
th: ตั้งค่าบัญชีผู้ใช้

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Uses
th: ใช้

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: User permissions
th: สิทธิ์ของผู้ใช้

en: Original language
th: ภาษาต้นฉบับ

en: Node operations bulk form
th: การดำเนินการของโหนดจำนวนมาก
